دوره ترکیبی کارگردانی٬فیلمبرداری و تدوین با نرم افزار افترافکت با رویکرد پروموت و تبلیغ در زمینه طراحی لباس و پارچه و مد

ر

در این دوره تلاش ما بر این است تا هنرجویانی که موفق به کسب مهارت در رشته طراحی لباس و پارچه شده اند و همچنین افرادی ه علاقمند به فعالیت در زمینه ساخت و تولید تیزرهای تبلیغاتی و ساخت ویدیو آرت در این شاخه هستند با حضور در این دوره هدفمند به سرعت دانش و مهارت لازم راد در سطخ قابل قبولی کسب کرده تا بتوانند به راحتی وارد بازار کارشوند و به کسب در آمد بپردازند٬ بدیهی است که هنرجویان دوره طراحی لباس و پارچه پس از گذراندن این دوره در تولید ویدیوهای تبلغاتی و یا نمایشی برای آثار و محصولات خود می توانند کاملا خودکفا بوده و علاوه بر دوری از هزینه های اضافی به منظور تبلیغات یا ساخت ویدیو برای کارهایشان٬ می توانند محصول و یا آثار خود را هرچه نزدیک تر به تفکر خود در بستر مدیا به نمایش بگذارند.

عناوین کلی دوره
کارگردانی
وظیفه کارگردان در ساخت تیزر چیست؟
اصول اولیه کارگردانی تیزر
برای کارگردانی از کجا باید شروع کرد؟
ایده پردازی و طراحی
چطور باید سناریو و استوری برد را اجرایی کرد؟
عوامل گروه تولید باید چطور انتخاب شوند؟
چطور باید لوکیش و تجهیزا را انتخاب کرد؟
چه کارهایی باید در زمان تولید انجام داد؟
محدودیت های تولید تیزر چیست؟
چطور در تولید زمان اندازه گیری می شود؟
پس از پایان تصویربرداری چه باید کرد؟
فیلمبرداری
تعارف و مفاهیم فیلمبرداری
انواع دوربین ها و ساختار دوربین های فیلمبرداری
اکسپوزنوردهی ۱و۲
نورسنجی و عمق میدان
اجزا و متعلقات دوربین های ویدیویی
انوع فورمت های ویدیویی
کارکرد عملی فیلمبرداری
نور و رنگ در فیلمبرداری
نورپردازی برای فیلمبرداری
وایت بالانس و هیستوگرام
کادربندی و کمپوزیسیون
منوهای دوربین های پیشرفته
انواع تکنیک های فیلمبرداری
تدوین (نرم افزار ادوبی افتر افکت)
نرم افزار افتر افکت یکی دیگر از اعضای خانواده بزرگ ادوبی است. افتر افکت هم به مقوله تولید و هم به مقوله پساتولید می پردازد
در این دوره آموزش این نرم افزار با محوریت ساخت تیزر تبلیغاتی در زمینه مد و فشن انجام می شود و با توجه به گستردگی فضای این نرم افزار که خود دوره ای کامل و مجزا را می طلبد٬ به صورت هدفمند و کاربردی بخشی از آن به هنرجو آموزش داده می شود تا هنرجو توانایی تدوین و ساخت تیزر را با رویکردی که برای این دوره تعریف شده است کسب کند.
خروجی این بخش از دوره کاملا بر مبنای علاقه و پیشینه هنرجویان است٬ اما ملزومات یک خروجی استاندارد را در بر دارد. بسته به علاقه و پیشینه ٬ هنرجویان می توانند با گذراندن این دوره٬ به صورت جدی تر به حیطه موشن گرافیک وارد شوند٬ کار اصلاح رنگ را دنبال کنند و در به حرکت در آوردن آبجکت ها و انیمیشن به صورت حرفه ای فعالیت کنند.
مدت زمان دوره ۱۵ جلسه ۲ساعته
پیش نیاز
توانایی کار با کامپیوتر
مدرس کوشا صباغی