گواهینامه

گواهینامه های صادر شده
ساعات کاری موسسه برای تحویل دادن گواهینامه ها٬ پنجشنبه ها از ساعت ۱۱ تا ۱۴ می باشد٬ حتما برای اخذ گواهینامه ٬ روزقبل در واتساپ با شماره ۰۹۱۰۹۱۰۲۴۴۰ هماهنگ فرمایید

قوانین و شرایط صدور گواهینامه

هنرجویان پس از انجام مراحل زیر، شایستگی دریافت گواهینامه  را خواهند داشت که این گواهینامه تخصصی از مرکز آموزش های آزاد دانشگاه خوارزمی صادر می گردد.

۱. گذراندن کامل دوره ، یعنی گذراندن تمامی تعداد ساعت های تعیین شده در هر دوره آموزشی

۲. حضور داشتن در جلسه ژوژمان و نمایشگاه پایان دوره ٬ اریه پروژه نهایی که موضوع آن قبلا از طرف مدرس دوره تعیین شده٬وهمچنین کسب نمره قبولی از طرف مدرس مربوطه و مدیر آموزشگاه
(هنرجویانی که به صورت آنلاین دوره را شرکت می نمایند باید پروژه نهایی را در قالب یک فیلم با استانداردی که توسط مدرس مربوطه اعلام می شود تهیه و برای مدرس خود ارسال نمایند.)
-عدم حضور در جلسه ژوژمان برابر با نمره صفر است، از پذیرفتن هر گونه گواهی مبنی بر عدم شرکت در ژوژمان معذوریم.

۳. نداشتن غیبت بیش از حد مجاز (میزان مجاز غیبت در کلاس، دوجلسه می باشد.)
۴. پرداخت هزینه صدور گواهینامه
این هزینه از درسی به درس دیگر متغیر است و برای هر دوره متفاوت است. این مبلغ در واتساپ گروه  کلاسی مربوطه ٬ به هنرجویان در اول ترم اعلام می شود.

۵. رعایت انظباط ؛ قوانین و مقررات آموزشگاه
برای مشاهده قوانین و مقررات اینجا کلیک کنید.

۶. تحویل مدارک زیر تا قبل از جلسه دوم به مسول ثبت نام
– ۲قطعه عکس ۳*۴

-کپی کارت ملی

۷. آخرین مرحله:
در آخرین مرحله حتما برای صدور گواهینامه باید ثبت نام کنید٬ شرایط ثبت نام قطعا قبلا توضیح داده شده اما مجدد می توانید به واتساپ ۰۹۱۰۹۱۰۲۴۴۰ پیغام بدید و سوال کنید.

۸.توجه داشته باشید که صرفا پرداخت شهریه دوره برای صدور گواهینامه کافی نیست ٬ حتما هنرجو باید ژوژمان شرکت کند و نمره قبولی کسب کند.
۹.هنرجو باید ژوژمان مربوط به درسی که ثبت نام کرده را در همان ترم و در تاریخی که از طرف مدرس دوره اعلام میشود٬ ارائه کند٬ امکان ارائه ژوژمان در ترم بعد تر٬یا در تاریخی دیرتر یا با گروهی دیگر وجود ندارد.
۱۰.پس از صدور گواهینامه هنرجویان فقط ۶ ماه فرصت دارند که با مراجعه به موسسه گواهینامه خود را دریافت کنند٬ بعد از ۶ ماه موسسه مسولیتی در قبال نگهداری گواهینامه های صادر شده و اعمال تغییرات احتمالی در متن گواهینامه صادر شده را ندارد