دوره عکاسی مد با رویکرد طراحی پارچه و لباس

دوره عکاسی جامع مد با رویکرد طراحی پارچه و لباس
در این دوره ابتدا مباحث پایه عکاسی آموزش داده خواهد شد و بعد آموزش های تخصصی مربوط به عکاسی مد و لباس داده می شود.
مباحث این دوره از پایه شروع خواهند شد و حتی افرادی که قبل از شرکت در دوره هیچ زمینه ای از عکاسی نداشته اند نیز می توانند در این دوره شرکت کنند.در این دوره دانشجو تمامی اجزای دوربین و انواع لنزها را میشناسد و با کاربری صحیح شان در محیط های گوناگون آشنا می شود. همچنین بخشی از این دوره به آموزش تکینک های متنوع عکاسی دیجیتال اختصاس پیدا خواهد کرد. نورپردازی بصورت عمومی معرفی خواهد شد و. تجربه نورپردازی در گرایش های مختلف عکاسی را بدست خواهد آورد.
همچنین در این دوره سعی بر این داریم که نخست باورها و آموزش های عمومی اشتباه و غیرحرفه ای در زمینه تعاریف عکاسی فشن و مد را مورد بررسی قرار دهیم تا ذهن هنرجو آمادگی  یادگیری درست و حرفه ای را با خلاقیت و الهام بخشی خود پیدا کند
ابتدا کار را با شناخت تجهیزات استودیو عکاسی آغاز می کنیم و پس از آن نورپردازی با یک نور را بررسی کرده و بعد٬ کار را با اضافه کردن نورهای بعدی ادامه خواهد یافت تا درک بهتر نورپردازی را برای هنرجویان ساده تر کنیم. در این دوره روش های نورپردازی با توجه به نیاز پروژه های مختلف و از جمله روش های مناسب عکاسی پرتره و نورهای درامتیک٬ عکاسی بیوتی٬ عکاسی فشن نیز بررسی خواهد شد.

مدت زمان دوره 
۴۰ساعت (۲۰جلسه ۲ساعته)
نام مدرس
کوشا صباغی
میزان سرمایه گذاری در این دوره دو میلیون تومان برای کلاس ها ی آنلاین می باشد و برای کلاس های حضوری سه میلیون تومان می باشد.
شهریه دوره در دو قسط قابل پرداخت است
قسط اول/ به مبلغ یک میلیون تومان هنگام ثبت نام
قسط دوم/ به مبلغ یک میلیون تومان یک ماه بعد از شروع دوره
وسایل مورد نیاز دوره
دوربین

عناوین کلی دوره
چکیده ای از تاریخچه عکاسی/شناخت دوربین آنالوگ و دیجیتال و اجزای آن/ شناخت تراز سفیدی تصویر/شناخت فرمت های تصویری گوناگون/معرفی انواع بادیُ لنز وفیلتر/ معرفی تکنیک های عکاسی/ شناخت ترکیب بندی/ شناخت ژانرهای گوناگون عکاسی/ اصول نورپردازی/ تحلیل عکس/ فوتوشاپ با رویکرد عکاسی

نورپردازی و شناخت انواع نور/ سبک شناسی/ فرم/ طراحی پز و فیگور/ ارتباط صحیح با مدل/ کامپوزیشن/ زیبایی شناسی/ایده پردازی و صحنه پردازی/ آشنایی با تبلیغات و برند سازی/ عکاسی پرتره/ پرتفولیو/فوتوشاپ با رویکرد عکاسی
پایه اصلی این دوره کار عملی است٬ از همین رو فعالیت کلاسی و خارج کلاسی هنرجو از موارد مهم این دوره محسوب می شود.تمامی سرفصل های مشخص شده پس از به شناخت رساندن هنرجو به صورت عملی با حضور مدل تدریس خواهد شد.

خروجی دوره
در پایان دوره یک موضوع عکاسی تعریف می شود که باید در قالب یک ژوژمان (شامل آلبومی با حداقل ۱۰ تصویر) ارایه دهند.
یکی از کلیدی ترین بخش های این کلاس اجرای کامل یک پروژه عکاسی از شروع تا انتهای آن است.
پروژه ای که هنرجو در آن بتواند منتاسب با تفکر و ایده خود٬ با ارایه کار نهایی خود٬ این کالس را به پایان برساند.
هنرجویان بعد از گذراندن موفقیت آمیز دوره کامل ٬ارایه ژوژمان و کسب نمره قبولی٬ می توانند برای دریافت گواهینامه اقدام به ثبت نام نمایند.