چگونه از طراحی لباس به صورت آنلاین پول درآوریم

چگونه از طراحی لباس به صورت آنلاین پول درآوریم

اینترنت تقریبأ فرصتهای درآمد زایی زیادی در اختیار افراد خلاق و کارآفرین می گذارد. یکی از آنها، طراحی آنلاین لباس است. این فرایند به آسانی توسط وب سایتهایی که به اعضای خود شانس استفاده از فروشگاه های اینترنتی را با فراهم آوردن امکان تولید و ارسال پوشاک می دهند، انجام پذیر است. شرکت تولیدی از شما بابت هزینه ی تولید، مبلغی دریافت می کند و شما نیز ازمشتریانتان هزینه ای دریافت می کنید. کارخانه سفارش ها را انجام می دهد و پورسانت۲ شما را بابت فروش محصولات می دهد.

در اینجا ازتعدادی ازشرکتهای تولیدی که به طرحان لباس امکان تولید و ارسال طرح هایشان را می دهند، نام می بریم که عبارتند از؛ برندهای معروفی چون کافه پرس، زازلف و پرینت فکشن. قیمت پایه ای لباس هایی را که تصمیم به فروششان گرفته اید را مقایسه کنید، هزینه های اولیه و هزینه های جاری، هزینه ی ارسال و… را مقایسه کنید. کالای مشابهی را به چند تولید کننده سفارش داده و هرکدام را بر حسب کیفیت جنس، طرح پارچه، هزینه و زمان ارسال ، برآورد قیمت کنید.

در یکی از فروشگاه های آنلاین یک حساب کاربری ایجاد کنید. برای افتتاح این حساب نیازمند دادن اطلاعات شخصی خود نظیر نام، آدرس، و اطلاعات شغلی خود هستید. همچنین باید اطلاع دهید که به چه صورت پول خود را دریافت خواهید کرد. برخی از سرویس ها امکان تسویه حساب ماهیانه را فراهم می کنند..

بااستفاده از نرم افزارهای پیشرفته ی موجود در سایت های مختلف، شما می توانید فروشگاه و طراحی لباس خود را ایجاد کنید. لباسهایی را که می خواهید عرضه کنید با توجه به سایز و رنگ مشخص کنید. هرسایت نحوه ی استفاده از نرم افزارهای خود را شرح داده است که می توانید از این طریق طرح های با کیفیت بالا را ارائه دهید.

پس ابتدا دستورالعمل ثبت نام درسریس موردنظرتان را بیابید. ازاین طریق فروشگاه شما مانند سایر فروشگاه های معتبر، ثبت شده و لگوی شما را بر بسته بندی محصولاتتان چاپ می شود. البته سایت هایی مثل کافه پرس اجازه نمی دهند که شما از نام و برند خود برای فروش آنلاین استفاده کنید.

شما می توانید فروشگاه آنلاین خود را توسعه دهید. مثلاٌ درباره ی پوشاکی که در فروشگاه شما عرضه می شود، مطلب نوشته و یا صفحه ای در فیس بوک برای معرفی برند خودتان اختصاص دهید. همچنین می توانید گروه های اجتماعی علاقه مند به استفاده از پوشاک خودتان را ایجاد کنید، مثلاٌ، اگر لباسی را به خوانندگان خود معرفی کردید، با گروه های دیگر و صفحات دیگرهم تعامل کنید تا بتوانید اعضای آنها را به صفحه ی خود و متعاقبأ به فروشگاه خود دعوت کنید. از بنرها و آگهی هایی برای معرفی فروشگاهتان استفاده کنید. و نیزازابزارهای مختلف گوگل برای یافتن وب سایت های مربوط به کارتان استفاده کنید. این ابزارها به شما امکان انتخاب کلمه هایی که برای آگهی شما مناسب باشد را داده و نیزامکان یافتن فضا یا بنرهای خالی را در وب سایت های مختلف، در اختیار شما می گذارد.

همچنین شما می توانید برای استفاده از تجارب متخصصین فنون طراحی لباس در دوره طراحی لباس متناسب با علاقه تان شرکت نمایید تا هرچه سریع تر بتوانید بر مباحث آموزش طراحی لباس تسلط پیدا کنید.