دوره طراحی لباس آنلاین

معرفی کارگاه آموزش طراحی لباس در موسسه خلاقان پارچه و لباس روحی

تاریخچه آموزش طراحی لباس در موسسه روحی

آموزشگاه روحی فعالیت خود را در زمینه آموزش طراحی لباس از سال ۱۳۹۳ آغاز کرده است و تا به امروز ۷۹ دوره طراحی لباس برگزار کرده است.
میزان ساعت های آموزش داده شده تا به امروز۲۱۷۸۰ ساعت است وتعداد فارغ التحصیلان کارگاه طراحی لباس از سال ۱۳۹۳ تا به امروز ۱۶۰۰ نفر می باشد.
شورای سیاستگذاری و کادر آموزشی دپارتمان طراحی لباس این موسسه شامل ۱۰ مدرس مجرب همچنین مشاورین متخصص است.
کارگاه آموزش طراحی لباس موسسه روحی با بکارگیری به روزترین روش ها و سرفصل های روز دنیا٬ در زمینه مد و لباس می کوشد٬ تا هنرجویان خلاق وتوانایی را به بازار کار لباس و پوشاک وارد نماید.هر سال تقریبا ۱۰۰ نفر از دوره طراحی لباس موسسه روحی فارغ التحصیل می شوند.

جدول آموزش دوره طراحی لباس آنلاین

آموزش طراحی لباس آنلاین از ۹ کارگاه اصلی  تشکیل شده است که به طور کلی شامل ۱۸۰ ساعت آموزش است. در جدول زیر می توانید فهرست کارگاه ها٬ میزان ساعت هردرس ٬روز و ساعت برگزاری کلاس را مشاهده کنید.

لینک ثبت نام روز و ساعت برگزاری کلاس تعداد جلسات میزان ساعت آموزشی نام کارگاه
دوشنبه ها از ساعت  ۹ تا ۱۴ ۱۳جلسه ۲ساعته ۲۶ساعت طراحی فیگور
ثبت نام آنلاین ۱۱جلسه ۲ساعته ۲۲ساعت مبانی رنگ
ثبت نام آنلاین ۱جلسه ۳ساعته ۳ساعت سبک شناسی
ثبت نام آنلاین شنبه ها و یکشنبه ها ۱۱جلسه ۲ساعته ۲۲ساعت تاثیر تدابیر خطی یا نشست لباس روی اندام
ثبت نام آنلاین ۱۱جلسه ۲ساعته ۲۲ساعت تکنیک و جنسیت سازی
ثبت نام آنلاین ۱۱جلسه ۲ساعته ۲۲ساعت پارچه سازی
ثبت نام آنلاین یکشنبه ها و چهارشنبه ها ۱۱جلسه ۲ساعته ۲۲ساعت خلاقیت و کالکشن سازی
ثبت نام آنلاین ۱۱جلسه ۲ساعته ۲۲ساعت مدیریت کسب و کار
ثبت نام آنلاین ۱۱جلسه ۲ساعته ۲۲ساعت نرم افزار طراحی لباس ایلستریتور و فتوشاپ
جلسه یازدهم جلسه ژوژمان می باشد.

شهریه این دوره پنج میلیون و چهارصد هزار تومان و دوره حضوری شش میلیون و ششصد هزار تومان است که در ۴ قسط قابل پرداخت است.
اقساط دوره آنلاین یک میلیون و سیصد و پنجاه هزار تومان
اقساط دوره حضوری یک میلیون و ششصد و پنجاه هزار تومان
تاریخ پرداخت
قسط اول: زمان ثبت نام
قسط دوم:یک ماه بعد از شروع دوره
قسط سوم: ۲ ماه بعد از شروع دوره
قسط چهارم: ۳ ماه بعد از شروع دوره
هنرجویان بعد از گذراندن کل دوره طراحی لباس آنلاین٬ نداشتن غیبت بیش از حد مجاز٬ شرکت در جلسات ژوژمان هر ترم و همچنین پروژه پایان دوره و کسب نمره قبولی ٬ درصورت علاقمندی می توانند اقدام به ثبت نام برای فرآیند اخذ گواهینامه نمایند.

علاقمندانی که خواهان گذراندن برخی از کارگاه ها بصورت تکدرس هستند یعنی کل دوره طراحی لباس آنلاین را ثبت نام نمی کنند٬ می توانند با در نظر گرفتن شرایط زیر اقدام به ثبت نام نمایند.
از هنرجویان توسط مدرسین تست گرفته می شود٬ درصورتیکه مدرسین تایید نمایند٬ هنرجویان می توانند در کارگاها به صورت تکدرس شرکت کنند.
شهریه کارگاه های تکدرس طراحی فیگور٬ رنگشناسی٬ تاثیر و تدابیر خطی،تکنیک و جنسیت سازی۹۰۰هزار تومان
شهریه کارگاه های مدیریت کسب و کار و نرم افزار طراحی لباس یک میلیون و پانصد هزار تومان
هزینه سرمایه گذاری در کارگاه  پارچه سازی و خلاقیت و کالکشن سازی به صورت تکدرس یک میلیون و دویست هزار تومان است
هنرجویان درصورتیکه غیبت بیش از حد مجاز نداشته و در ژوژمان پایانی نمره قبولی کسب کنند٬ می توانند برای پروسه صدور گواهینامه ثبت نام نمایند.

چرا برای آموزش طراحی لباس باید آموزشگاه گروه روحی را انتخاب کنیم؟

  • هدف موسسه روحی از برگزاری این کارگاه ها پرورش نیروهای توانمند٬ خلاق و متخصص هست که این هنرجویان بتوانند بعد از اینکه از این موسسه فارغ التحصیل شدند٬ به راحتی وارد بازار کار شده و با دانش و تخصصی که کسب کردند٬ کسب درآمد نمایند.
  • برای رسیدن به این هدف به صورت دایم سرفصل ها و مباحث آموزشی را دایم به روز رسانی می کند و در این امراز کارشناسان و مشاوران متخصص استفاده می نماید.
  • هنرجویان بعد ازاینکه ۱۹۰ ساعت آموزش را با موفقیت گذراندند٬ می توانند برای صدور گواهینامه معتبر ثبت نام نمایند.
  • موسسه روحی در کارد آموزشی خود از مدرسین با تجربه و متخصص استفاده می نماید که این مربیان دایم در حال ارتقا خود با توجه به دانش روز دنیا در زمینه مد و لباس هستند
  • واحدهای درسی آکادمیک متاسفانه خیلی از اوقات دارای خلا هایی است٬ که وجود این خلا ها باعث می شود که دانشجویان بعد از اتمام دوره نتوانند به راحتی وارد بازار کار شوند.
    ما سعی کردیم  با برنامه ریزی هایی که داشتیم خیلی از این خلا ها را پوشش دهیم٬ تا هنرجویان بتوانند اولا تجربه کار عملی داشته باشند ٬دوما درس ها و واحد های تخصصی و کاربردی داشته باشند٬ سوما نسبت به توانایی و تخصص خود ٬ بازار کار مربوط به محصول و حرفه خود را به راحتی پیدا کنند.
  • در طول دوره مشاورانی داریم که نقشه راه را کاملا برای هنرجویان مشخص می کنند و کمک می کنند تا هر فرد در مسیر خود با درستی پیش برود.
  • ما بر این باور هستیم که آموزش با کیفیت و بهره گیری از مدرسین و فضای آموزشی با کیفیت بالا حق همه هنرجویان و هنردوستان است. بنابراین همیشه سعی می کنیم که با حفظ این کیفیت در حد بالا٬ آموزش و تجربه خود را با کمترین میزان شهریه در اختیار هنرجویان قرار دهیم.

 

برتری های کارگاه  آنلاین

آموزش آنلاین و حضوری از خیلی جهات با هم تفاوتی ندارند.

-اما بزرگ‌ترین تفاوت بین آموزش آنلاین و حضوری در این است که هنرجویان می‌توانند از هر جای کشور در کلاس‌های آموزش آنلاین شرکت کنند، بدون این که حتی لازم باشد از خانه خارج شوند.
-با توجه به اینکه ماهیت دوره طراحی لباس٬ کارگاه عملی است٬ و هنرجویان علاوه بر تصویر و صدای مدرس٬ نیاز دارند که دست استاد را هنگام طراحی ببینند. بنابراین با استفاده از دوربین های تخصصی و حرفه ای با رزولوشن بالا٬ این امکان را فراهم آورده ایم که هنرجویان در کلاس آنلاین هر لحظه تصاویر واضح و با کیفیت از مدرس خود در حین تدریس ببینند.

-ارتباط رو در رو ٬ پرسش و پاسخ٬ رفع اشکال٬ میان هنرجویان و مدرسین امکان پذیر می‌باشد ٬ یعنی همزمان با اینکه مدرس در حال طراحی و مدلسازی است٬هنرجویان نیز در خانه باید مشفول تمرین هایی که مدرس تعیین می کنند باشند و ایرادات خود را آنلاین به مدرس خود نشان دهند و رفع اشکال نمایند.
-در شرایط کنونی با توجه به شیوع ویروس کرونا٬ هنرجویان می توانند بدون تردد در محیط بیرون ٬ از محیط خانه به کلاس درس وصل شوند.
-اگرهنرجویی در تهران زندگی نمی کند٬ بدون نیاز به ترک کردن شهر محل زندگیتان ٬ می تواند ازشهر خود از امکانات آموزشی موسسه ما بهره مند شوند.

-هنرجویان می توانند با هنرجویان و علاقمندان این درس در کل دنیا در ارتباط باشند.
-ارزشیابی در سیستم آموزش آنلاین همانند کارگاه های حضوری است٬ یعنی همانند کلاس حضوری ٬بعد از آخرین جلسه هر ترم ژوژمان پایان ترم بصورت آنلاین برگزار می شود.

-در کارگاه های آنلاین ٬ همانند کلاس های حضوری ٬مدرسین هر جلسه تکالیف درسی تعیین می کنند و هنرجویان برای جلسه بعد باید تمرین های مشخص شده رو کامل انجام دهند.
-بعد از گذراندن موفقیت آمیز هر سه ترم٬ نداشتن غیبت بیش از حد مجاز٬ اریه ژوژمان در پایان هر ترم٬ کسب نمره قبولی از طرف مدرس دوره و مدیر موسسه٬ می توانند برای دریافت گواهینامه ثبت نام کنند و مراحل لازم برای اخذ گواهینامه را طی نمایند.

-آموزش آنلاین باعث افزایش انعطاف پذیری هنرجویان می شود و شاید بزرگ‌ترین مزیت آموزش آنلاین همین انعطاف‌پذیری بیشتر باشد. یعنی هنرجویان می‌توانند از هر جایی که هستندو هر طوری که می‌خواهند درس بخوانند. البته به این معنی نیست که دانشجویان آنلاین کمتر از دانشجویان حضوری درس می‌خوانند. بلکه یعنی انعطاف‌پذیری بیشتری در تعیین محل و نحوه‌ی درس خواندن دارند. این انعطاف‌پذیری همان دلیلی است که باعث می‌شود آموزش آنلاین میان هنرجویانی که تعهدات دیگری مانند شغل یا فرزند دارند، معروف باشد.

-از برتری های دیگر آموزش آنلاین دسترسی آسان می باشد.تمام چیزی که برای آنلاین درس خواندن نیاز دارید، یک کامپیوتر است که به اینترنت دسترسی داشته باشد.

-آنلاین درس خواندن بسیاری از خرج‌هایی که هنرجویان عادی متحمل می‌شوند را کاهش می‌دهد. هزینه‌های رفت و آمد که هر هفته روی هم جمع می‌شوند، همچنین در آموزش آنلاین شهریه هر ترم کمتر از کلاس حضوری می باشد.

سوالات متداول کارگاه آموزشی طراحی لباس

هنرجویان بعد از گذراندن کل دوره طراحی لباس٬ نداشتن غیبت بیش از حد مجاز٬ شرکت در جلسات ژوژمان هر ترم و همچنین پروژه پایان دوره و کسب نمره قبولی ٬ درصورت علاقمندی می توانند اقدام به ثبت نام برای فرآیند اخذ گواهینامه نمایند.

این کارگاه پیش نیاز دارد؟
این کارگاه پیش نیاز ندارد. تمام مطالب آموزشی را از ابتدایی ترین سطح به هنرجویان آموزش خواهیم داد.
چطور می توانیم از کیفیت این کارگاه اطمینان حاصل کنیم؟
– ما در این موسسه مشاورانی متخصص داریم که هر فرد قبل از ثبت نام می تواند به صورت حضوری یا از طریق تلفن مشاوره شود. این مشاوره رایگان است و افراد می توانند تمام سوالات خود را  راجع به این کارگاه در این جلسه مشاوره مطرح کنند و اطلاعات لازم را کسب نمایند.
– همچنین قبل از شروع کارگاه امکان یک جلسه شرکت در کلاس به صورت مهمان را خواهند داشت که در نتیجه امکان آشنایی با فضای کارگاه٬ آموزشگاه و هنرجویان در حال تحصیل در دوره را خواهند داشت.
از طرفی پایان هر کارگاه ژوژمان پایانی برگزار می شود که بازدید از جلسات ژوژمان برای عموم افراد آزاد است. و هر فرد می تواند خروجی هر دوره و سطح توانمندی هنرجویان را از نزدیک ببیند.
این موسسه آیا مجوز خاصی دارد؟
موسسه خلاقان پارچه و لباس روحی با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین زیر نظر کارگروه ساماندهی مد ولباس ایرانی-اسلامی فعالیت دارد.
افراد شاغل و یا ساکنین شهرستان چگونه می توانند در این کارگاه ها تحصیل کنند؟
ما کارگاه طراحی لباس را به گونه ای طراحی کردیم که کلاس ها فقط یک روز در هفته تشکیل می شوند ٬ بنابراین عزیزانی که در شهرستان ها سکونت دارند به راحتی می توانند در کلاس ها شرکت کرده و تردد داشته باشند. از طرفی ما یک کارگاه طراحی لباس ویژه افراد شاغل طراحی کردیم که روزهای پنجشنبه برگزار می شود. این کارگاه مناسب برای افراد شاغل و همچنین ساکنین شهرستان ها می باشد.

نکات مهم قبل از شرکت در کلاس طراحی لباس

هنرجویان بعد از گذراندن کل دوره طراحی لباس به صورت پیوسته (یعنی بدون وقفه بین کارگاه ها) ٬ نداشتن غیبت بیش از حد مجاز٬ شرکت در جلسات ژوژمان هر کارگاه و همچنین پروژه پایان دوره و کسب نمره قبولی ٬ درصورت علاقمندی می توانند اقدام به ثبت نام برای فرآیند اخذ گواهینامه نمایند.،در صورت ایجاد وقفه بین ترم های آموزشی،دانشگاه از صدور گواهینامه معذورمی باشد

در ادامه این کارگاه، هنرجویان می توانند برای تکمیل دانش عملی خود در زمینه طراحی لباس، کارگاه های مرتبط دیگری چون، نرم افزار مارولوس و جمینی، الگو و دوخت ، طراحی پارچه را نیز در این موسسه بگذرانند.

برای مشاهده شرایط اخذ گواهینامه اینجا کلیک نمایید.
برای مشاهده قوانین و مقررات آموزشگاه اینجا کلیک نمایید.
برای ثبت نام اینجا کلیک نمایید

برای بهره گیری از  مشاوره تخصصی رایگان با شماره ۸۸۸۳۴۲۸۴ تماس گرفته و یا عدد ۱ را به شماره ۰۹۱۰۹۱۰۲۴۴۰ پیامک نمایید.

تهیه شده توسط آموزشگاه طراحی لباس روحی.